images

Misyonumuz

Konvansiyonel tarım, birkaç on yıl boyunca daha iyi verim verdi, ancak daha uzun vadede toprak bozuldu, buda üreticilerin giderek daha fazla pestisit / herbisit tüketmesine neden oldu.

Gıdaların yerel olarak üretilmesinin her ülkenin çıkarına olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle misyonumuz, katma değeri yüksek tarım ürünlerinin yerel gıda üretiminin teşvikinde anahtar teslimi çözüm ve danışmanlık sağlamaktır.

Konvansiyonel tarım, birkaç on yıl boyunca daha iyi verim verdi, ancak daha uzun vadede toprak bozuldu, buda üreticilerin giderek daha fazla pestisit / herbisit tüketmesine neden oldu. Günün sonunda, gıdanın besin değeri düştü ve pestisit kalıntıları o kadar yüksek oldu ki üretilen gıda artık sağlığımızı doğrudan tehdit etmeye başladı. Hilal Seracılık A.Ş. olarak doğal tarımın, yeterli bilgi birikimi ve tecrübe ile konvansiyonel tarımın verdiği verimi aynı veya daha fazla verebileceğine inanıyoruz. Böylelikle kendi çiftliklerimizde doğal/ekolojik tarım ilkelerini kullanıyor ve bunu tüm müşterilerimiz için teşvik ediyoruz. Özellikle tropikal bitkiler için organik tarımın araştırılmasına ve geliştirilmesine yatırım yapıyoruz.