Anahtar Teslimi Tarım

Anahtar Teslimi Tarım

Hilal seracılık olarak doğal tarıma gereken hassasiyeti göstermekteyiz. Anahtar teslimi hizmetlerimiz ile siz yatırımınızı yapın gerisini bize bırakın. Toprak konumundan başlayıp ürünü satışına kadar bütün süreçleri itina ile takip etmekteyiz.

Toprak temini;

Öncelikle bütçenize fikrinize ve coğrafi koşulunuza göre yapılan arge ye ile sizi doğru bir şekilde yönlendirmekteyiz. Bu sebepten size bu topraktan bu bitkiler daha verimli yetişir sözü ile başladığımız yolculuğumuza doğru ürünü tespit etmekle devam etmekteyiz.

 

Ürün Seçimi;

Tarım yapacaksınız arazi ayarlandı ama ne ekseniz daha verimli olur. İşte Hilal seracılık olarak burada devreye girmekteyiz. Sizi doğru ürüne yönlendiriyoruz. Zira coğrafi koşullarda her ürün verimli yetişmemekteyiz.

 

Tarlayı Hazırlama;

Başta sera kurulumu ve alt yapı çalışmaları olmak üzere toprağa doğru gübreyi vermeye kadar olan bütün süreçlerin hepsini ne kadar doğru yaparsanız üretim kaliteniz ve veriminiz o kadar fazla olacaktır.

Sulama elbette ki bütün bitkiler için en baştaki konudur. Tarlanıza ve ürününüze göre doğru sulama çözümleri ile tarlanızı iyi bir şekilde üretime hazırlamış olursunuz.

İklimlendirme de tarlanızı hazırlama aşamasında önemlidir. Çünkü ürününüz için ışık ve ısıyı da doğru ayarlamak ve verimi kullanabilmek en az su kadar önemlidir.

 

Dikim Bakım;

Ürününüzü dikim işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından son teknoloji ekipmanlarla yapılmaktadır. Ürünü dikip sulama ve iklimlendirme durumları teknoloji ile takip edilip herhangi bir hataya mahal verilmemektedir. Dikim sonrası bakım da oldukça önemli olduğunda Hilal seracılık bu konu içinde gerekli personel ve makine desteğini size sağlamaktadır.

 

Hasat ve Satış;

Doğal tarımınızı yaptınız ürününüz hasata hazır olduğunda da yanınızdayız. İster hasarınızı kendiniz yapın isterseniz dalında satın yada bizden talep edin. Hasat sırasında da uzman ekibimiz sizin ürününüzü en hızlı ve zamanında toplayarak size teslim etmektedir.

Tarım ürünlerine olan ilgi her geçen gün daha da artmaktadır. Bu bağlamda satış konusu işin en kolay kısmıdır. Size gerekli müşterilere yönlendirme yapılmaktadır.

 

Hilal Seracılık olarak size anahtar teslimi doğal tarım imkânı sunmaktayız. Bütün aşamaların itina ile yapıldığı tarım çözümleri uzman kadromuz ve yeterli makine teçhizatımız ile sizlere de profesyonel destek sunmaya hazırız.