MUZ SARARTMA VE PAKETLEME TESİSİ

MUZ SARARTMA VE PAKETLEME TESİSİ

Ürününüzü ürettiniz hasat ettiniz şimdi sıra geldi hasadı doğru bir şekilde tüketiciye ulaştırma. Üretim kadar önemli olan bu süreç ne kadar doğru işlerse gerek ürün kalitesi gerekse üreticinin karı o kadar yüksek olacaktır.

Başta muz sarartma olarak Adana Yumurtalık Çikobirlik tesislerinde kurduğumuz yaklaşık 5.000m2 lik kapalı alanımızda muz sarartma hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz. Gerek personel gerekse makine konusunda hiçbir masraftan kaçınmadan gerekli bütün alt yapıyı kurmuş bulunmaktayız. Gerek kendi muzumuzu gerekse haricen alacağımız muz sarartma hizmetleri ile kaliteli muz sarartma hizmeti sunmaktayız.

Tarım Orman Bakanlığının müsaade ettiği şekilde ürünlerimizi ürettikten sonra da yine bakanlığın müsaade ettiği şekilde kurutma işlemlerini yapmaktayız. Gerek ürün kalitemizi daha iyi yapabilmek gerekse daha sağlıklı bir ürünü tüketiciye ulaştırmak adına çalışmaktayız.

 

Gıda paketleme konusunda da uzman bir ekip başta olmak üzere gerekli alt yapıyı sağlayarak gıda paketleme hizmetini en üst seviyede vermekteyiz. Hilal Seracılık etiketli ürünleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.